Atribuită Cumpărare directă

TONERE IMPRIMANTA NUMAR DE REFERINTA: 404 PRET DE CATALOG: 542,02 RON / Unitate de masura UNITATE D

Număr anunț
DA35445578
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE BALCESCU (CUI 29050210)
Furnizor / câștigător
INFONET SERVICE SRL (CUI 18070858)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
542,02 RON
Data publicării
05.04.2024 13:49
Data finalizării
08.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

542,02 RON