Atribuită Cumpărare directă

SMANTANA DE GATIT 30 %

Număr anunț
DA35440579
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 68 (CUI 35038830)
Furnizor / câștigător
TOTAL TOP GLOBAL SRL (CUI 15957120)
Cod CPV
15512200-2 · Smantana grasa (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
507,75 RON
Data publicării
05.04.2024 13:49
Data finalizării
08.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

507,75 RON