Atribuită Cumpărare directă

Studiu infrastuctura verde

Număr anunț
DA35443998
Autoritate contractantă
Municipiul Salonta (CUI 4593423)
Furnizor / câștigător
CADRO PEISAJ S.R.L. (CUI 46471570)
Cod CPV
71420000-8 · Servicii de arhitectura peisagistica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
80.000 RON
Data publicării
05.04.2024 13:49
Data finalizării
08.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

80.000 RON