Atribuită Cumpărare directă

Unitate comanda HMI, ethernet, RS232, 10", 24Vcc, ecran tactil

Număr anunț
DA35447044
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII CRIOGENICE SI IZOTOPICE - ICSI RM. VALCEA (CUI 2538104)
Furnizor / câștigător
PRIMA ELECTRIC SRL (CUI 12271186)
Cod CPV
38424000-3 · Echipament de masurare si de control (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
11.446,44 RON
Data publicării
07.04.2024 13:49
Data finalizării
08.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.446,44 RON