Atribuită Cumpărare directă

Achizitie lemn de foc

Număr anunț
DA35442416
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC DE TURISM SI ALIMENTATIE ARIESENI (CUI 12848714)
Furnizor / câștigător
MONVASI FOREST SRL (CUI 25179328)
Cod CPV
03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.850 RON
Data publicării
05.04.2024 13:49
Data finalizării
08.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.850 RON