Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 95,2% sub estimat

Furnizare Medicamente Oncologice Cost-Volum

Număr anunț
CN1017591
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic "Prof.Dr.Th.Burghele (CUI 4283538)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI 8955860)
Cod CPV
33652100-6 · Antineoplazice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
46.169.035 RON
Valoare atribuită
2.208.663,81 RON 95,2% sub estimat
Data publicării
14.12.2019 01:36
Anunț de atribuire
CAN1030349
Termen limită
17.01.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 242-594135
Documentație de atribuire
DF1072355

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (9)

Adjudecat: 2.208.663,81 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 BEVACIZUMABUM 100mg
2 BEVACIZUMABUM 400mg
3 CABAZITAXELUM PHARMAFARM S.A. 6 contracte 737.713,44 RON
PHARMAFARM S.A. · contract 2835 · 06.04.2020 30.738,06 RON
PHARMAFARM S.A. · contract 4277 · 15.06.2020 138.321,27 RON
PHARMAFARM S.A. · contract 1787 · 05.03.2020 122.952,24 RON
PHARMAFARM S.A. · contract 3455 · 08.05.2020 92.214,18 RON
PHARMAFARM S.A. · contract 4859 · 06.07.2020 199.797,39 RON
PHARMAFARM S.A. · contract 5811 · 06.08.2020 153.690,30 RON
4 IPILIMUMABUM 200mg
5 IPILIMUMABUM 50mg PHARMAFARM S.A.,ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL,MEDIPLUS EXIM SRL
6 NIVOLUMABUM 40mg + perfuzor
7 NIVOLUMABUM 100mg + perfuzor ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL 4 contracte 831.505,05 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL · contract 4278 · 15.06.2020 222.992,76 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL · contract 4859 · 03.07.2020 208.186,24 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL · contract 2836 · 06.04.2020 132.669,65 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL · contract 3454 · 08.05.2020 267.656,40 RON
8 PEMBROLIZUMABUM 50mg ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL 2 contracte 639.445,32 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL · contract 1788 · 05.03.2020 267.655,12 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL · contract 5812 · 06.08.2020 371.790,20 RON
9 RAMUCIRUMABUM 100mg FARMEXIM S.A.,ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL,MEDIPLUS EXIM SRL

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FARMEXIM SA CUI RO 335278
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIPLUS EXIM SRL CUI RO 9311280
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

2.208.663,81 RON

din 46.169.035 RON estimat 95,2%

Adjudecat la 4,8% din estimat · economie 43.960.371,19 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.