Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de reabilitare termoenergetica moderata bloc 8

Număr anunț
DA35427207
Autoritate contractantă
Orasul Ardud (CUI 3897173)
Furnizor / câștigător
ARCONCAD SRL (CUI 28573920)
Cod CPV
45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
790.105,48 RON
Data publicării
04.04.2024 13:49
Data finalizării
08.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

790.105,48 RON