Atribuită Cumpărare directă

ROLA MEDICALA ALBA 2 STRATURI, 80M x 60CM

Număr anunț
DA35439677
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC MUNICIPAL CLUJ-NAPOCA (CUI 4547117)
Furnizor / câștigător
UP CIPTRONIC SRL (CUI 26812877)
Cod CPV
33772000-2 · Articole de unica folosinta din hartie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.206 RON
Data publicării
05.04.2024 13:49
Data finalizării
08.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.206 RON