Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,9% sub estimat
Furnizare si livrare combustibil auto (motorina si benzina) pe baza de bonuri valorice
- Număr anunț
- CN1019915
- Autoritate contractantă
- DIRECȚIA DE PRESTĂRI SERVICII TIMIȘ (CUI 12397649)
- Furnizor / câștigător
- LUKOIL ROMANIA SRL (CUI 10547022)
- Cod CPV
- 09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 588.235,29 RON
- Valoare atribuită
- 553.256,91 RON 5,9% sub estimat
- Data publicării
- 18.03.2020 14:32
- Anunț de atribuire
- CAN1032989
- Termen limită
- 01.04.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1080030
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LUKOIL ROMANIA SRL CUI RO 10547022
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
COPROT S.R.L. CUI RO 62461
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Valoare atribuită
553.256,91 RON
din 588.235,29 RON estimat
5,9%
Adjudecat la 94,1% din estimat · economie 34.978,38 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.