Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 55,1% sub estimat
Intocmire DALI si Proiect tehnic ,,Reabilitare pod pe DN 2H km 4+776”
- Număr anunț
- CN1019817
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- NV CONSTRUCT SRL (CUI 18639415)
- Cod CPV
- 71322300-4 · Servicii de proiectare a podurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 611.464 RON
- Valoare atribuită
- 274.250 RON 55,1% sub estimat
- Data publicării
- 17.03.2020 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1037070
- Termen limită
- 24.04.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 054-128628
- Documentație de atribuire
- DF1079651
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NV CONSTRUCT SRL CUI RO18639415
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
VIO - TOP SRL CUI RO 11799060
Valoare atribuită
274.250 RON
din 611.464 RON estimat
55,1%
Adjudecat la 44,9% din estimat · economie 337.214 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.