Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,7% sub estimat
Implementare portal servicii catre cetațeni și actualizare sistem de management de documente prin digitalizare fluxuri interne ce deservesc aceste servicii necesare implementarii proiectului „Servicii publice de calitate la nivelul Judetului Bacau”, cod My SMIS 128880, cod SIPOCA 652 finantat prin Programul Operational Capacitate Administrativa 2014-2020
- Număr anunț
- CN1017616
- Autoritate contractantă
- JUDETUL BACAU (CUI 5057580)
- Furnizor / câștigător
- SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI 12018818)
- Cod CPV
- 72540000-2 · Servicii de actualizare informatica (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.251.900 RON
- Valoare atribuită
- 1.242.720 RON 0,7% sub estimat
- Data publicării
- 17.12.2019 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1032387
- Termen limită
- 29.01.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 243-597341
- Documentație de atribuire
- DF1072225
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 2 la Formular nr.9.xlsx.p7s
- Caiet de Sarcini - Implementare portal servicii.pdf.p7s
- FisaDate_DF1072225.pdf
- Formulare si modele- Implementare portal servicii.doc.p7s
- Model de contract - Implementare portal servicii.doc.p7s
Control ex-ante
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SOBIS SOLUTIONS SRL CUI RO 12018818
Valoare atribuită
1.242.720 RON
din 1.251.900 RON estimat
0,7%
Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 9.180 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.