Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru furnizare - semicarcasa de porc degresata
- Număr anunț
- CN1020045
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL DE FEMEI PLOIESTI TARGSORUL NOU (CUI 2844944)
- Furnizor / câștigător
- NICBAC PROD SRL (CUI 9817750)
- Cod CPV
- 15113000-3 · Carne de porc (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 144.580,80 RON
- Valoare atribuită
- 241.924,80 RON
- Data publicării
- 24.03.2020 15:27
- Anunț de atribuire
- CAN1048140
- Termen limită
- 23.04.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1080480
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NICBAC PROD SRL CUI RO 9817750
Valoare atribuită
241.924,80 RON
din 144.580,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro