Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 47,3% sub estimat
Intocmire DALI si Proiect tehnic ,,Reparatii curente pod pe DN 15 km 300+981 peste raul Bistrita la Pangarati, judetul Neamt”
- Număr anunț
- CN1020038
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- NV CONSTRUCT SRL (CUI 18639415)
- Cod CPV
- 71322300-4 · Servicii de proiectare a podurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 439.885 RON
- Valoare atribuită
- 231.750 RON 47,3% sub estimat
- Data publicării
- 26.03.2020 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1047648
- Termen limită
- 15.05.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 061-145853
- Documentație de atribuire
- DF1080478
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NV CONSTRUCT SRL CUI RO18639415
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
RUTIER-CONEX XXI SRL CUI RO 10402889
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
PLANEXE DESIGN SRL CUI 35147048
Terți susținători 1
INTEGRATED ROAD SOLUTIONS SRL CUI RO29194967
Valoare atribuită
231.750 RON
din 439.885 RON estimat
47,3%
Adjudecat la 52,7% din estimat · economie 208.135 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.