Atribuită Anunț de participare

Echipament aeroportuar - Autodegivror pentru aeronave cu fluide de Tip I si Tip II/IV

Număr anunț
CN1020108
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Aeroportul International "George Enescu" Bacau (CUI RO4278841)
Furnizor / câștigător
MOUNTAIN INDUSTRIAL RESOURCES SRL (CUI 1127682)
Cod CPV
34741000-3 · Echipament pentru aeronave (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.350.000 RON
Valoare atribuită
3.350.000 RON
Data publicării
30.03.2020 20:45
Anunț de atribuire
CAN1043140
Termen limită
11.05.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 064-154044
Documentație de atribuire
DF1080684

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

3.350.000 RON

din 3.350.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.