Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 19,1% sub estimat

Achiziția publică de materiale consumabile pentru birotică-papetărie și consumabile IT

Număr anunț
SCN1060686
Autoritate contractantă
MINISTERUL FINANȚELOR (CUI 4221306)
Furnizor / câștigător
SELADO COM SRL (CUI 15250579)
Cod CPV
22819000-4 · Agende (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
56.489 RON
Valoare atribuită
45.698 RON 19,1% sub estimat
Data publicării
19.12.2019 15:41
Anunț de atribuire
SCNA1038302
Termen limită
20.01.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1073031

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 56.489 RON Adjudecat: 45.698 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 consumabile birotică-papetărie 40.899 RON SELADO COM S.R.L. 32.840 RON ↓19,7%
2 consumabile IT 15.590 RON MEDA CONSULT S.R.L. 12.858 RON ↓17,5%

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDA CONSULT SRL CUI RO 15730038
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SELADO COM SRL CUI RO 15250579
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
OFFICE PRO MEDIA SRL CUI RO 14413422
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

45.698 RON

din 56.489 RON estimat 19,1%

Adjudecat la 80,9% din estimat · economie 10.791 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.