Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,3% sub estimat
Furnizare doua avioane de scoala
- Număr anunț
- CN1020085
- Autoritate contractantă
- AEROCLUBUL ROMANIEI (CUI 4266944)
- Furnizor / câștigător
- CRUISER AVIATION S.R.L. (CUI 39767581)
- Cod CPV
- 34711300-7 · Aeronave pilotate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.337.800 RON
- Valoare atribuită
- 1.320.420 RON 1,3% sub estimat
- Data publicării
- 28.03.2020 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1036395
- Termen limită
- 27.04.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 063-150481
- Documentație de atribuire
- DF1080617
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
CRUISER AVIATION S.R.L. CUI RO39767581
Asociați 1
Walder Aviation GmbH CUI ATU64575203
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
AEROCLUBUL TRANSILVANIA CUI RO37889353
Valoare atribuită
1.320.420 RON
din 1.337.800 RON estimat
1,3%
Adjudecat la 98,7% din estimat · economie 17.380 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.