Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 88,4% sub estimat

Achizitionare produse software pentru sistemul de monitorizare video existent la nivelul municipiului Slatina și administrat de Serviciul Public Direcția Poliția Locală Slatina – reluare LOT 5 Licente si software pentru servere la sistemul de supraveghere video

Număr anunț
SCN1060620
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DIRECTIA POLITIA LOCALA SLATINA (CUI 35782490)
Furnizor / câștigător
HAWK SPY SYSTEMS SRL (CUI 35876314)
Cod CPV
48780000-9 · Pachete software pentru managementul sistemelor, al stocarii si al continutului (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
142.857,14 RON
Valoare atribuită
16.500 RON 88,4% sub estimat
Data publicării
19.12.2019 09:30
Anunț de atribuire
SCNA1035132
Termen limită
21.01.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1069384

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Estimat: 142.857,14 RON Adjudecat: 16.500 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Achiziționare Licente servere la sistemul de supraveghere video, 16.806,72 RON SC HAWK SPY SYSTEMS SRL 16.500 RON ↓1,8%
2 Achiziționare Soft analiza la sistemul de supraveghere video 42.016,81 RON Anulat
3 Achiziționare Soft camere la sistemul de supraveghere video 84.033,61 RON Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

16.500 RON

din 142.857,14 RON estimat 88,4%

Adjudecat la 11,6% din estimat · economie 126.357,14 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.