Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a contoarelor de energie electrica (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,1% sub estimat
Reparatii, revizii, verificari contoare de energie electrica
- Număr anunț
- CN1020157
- Autoritate contractantă
- DELGAZ GRID S.A. (CUI RO10976687)
- Furnizor / câștigător
- EPLUS SMART ENERGY S.R.L. (CUI 29802703)
- Cod CPV
- 50411300-2 · Servicii de reparare si de intretinere a contoarelor de energie electrica (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.027.761,60 RON
- Valoare atribuită
- 8.660.895,04 RON 4,1% sub estimat
- Data publicării
- 01.04.2020 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1036687
- Termen limită
- 08.05.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 065-156208
- Documentație de atribuire
- DF1080880
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1080880.pdf
- Model Acord Cadru.pdf.p7s
- Model formulare.pdf.p7s
- ST 291.pdf.p7s
- ST 299.pdf.p7s
- ST 303.pdf.p7s
- ST 304.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
MSC OPERATIONAL S.A. CUI RO 29802703
Asociați 1
ADREM INVEST S.A. CUI RO 3020924
Valoare atribuită
8.660.895,04 RON
din 9.027.761,60 RON estimat
4,1%
Adjudecat la 95,9% din estimat · economie 366.866,56 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.