Atribuită Anunț de participare

Buldoexcavator -1 buc

Număr anunț
SCN1060740
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE SRL (CUI 26234021)
Cod CPV
43250000-0 · Incarcatoare cu bena frontala (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
432.425 RON
Valoare atribuită
432.325 RON
Data publicării
20.12.2019 10:59
Anunț de atribuire
SCNA1032784
Termen limită
13.01.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1072802

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

432.325 RON

din 432.425 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.