Atribuită
Anunț de participare
Semiremorca transport utilaje -1 buc
- Număr anunț
- SCN1060729
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE SRL (CUI 26234021)
- Cod CPV
- 34220000-5 · Remorci, semiremorci si containere mobile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 429.240 RON
- Valoare atribuită
- 429.140 RON
- Data publicării
- 20.12.2019 10:27
- Anunț de atribuire
- SCNA1033548
- Termen limită
- 13.01.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1072706
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini -SEMIREMORCA.pdf.p7s
- FisaDate_DF1072706.pdf
- Formulare.doc.p7s
- Model contract semiremorca.pdf.p7s
- Sectiunea II - instructiuni pentru ofertanti model 1017 SEMIREMORCA.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE SRL CUI 26234021
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ROMSIR-IMPEX SRL CUI RO 6218870
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
SC OTTO TRAILER SRL CUI RO 18700139
Valoare atribuită
429.140 RON
din 429.240 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro