Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 24,6% sub estimat

Intretinere curenta pe timp de iarna - Autostrada A2 (Sector Lehliu-Cernavoda)- ACORD CADRU 4 ani -DRDP-Constanta

Număr anunț
CN1020138
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
ITARO SRL (CUI 6583035)
Cod CPV
90620000-9 · Servicii de deszapezire (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.086.835,28 RON
Valoare atribuită
21.922.676 RON 24,6% sub estimat
Data publicării
30.03.2020 20:45
Anunț de atribuire
CAN1037973
Termen limită
12.05.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 064-153297
Documentație de atribuire
DF1080801

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ITARO SRL CUI RO 6583035

Valoare atribuită

21.922.676 RON

din 29.086.835,28 RON estimat 24,6%

Adjudecat la 75,4% din estimat · economie 7.164.159,28 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.