Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 59,1% sub estimat

Acord cadru furnizare consumabile pentru multifunctionalele/imprimantele/faxurile din cadrul DALI

Număr anunț
CN1020128
Autoritate contractantă
DIRECTIA ASIGURARE LOGISTICA INTEGRATA (CUI 4267060)
Furnizor / câștigător
MEDA CONSULT SRL (CUI 15730038)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.236.970 RON
Valoare atribuită
505.426,37 RON 59,1% sub estimat
Data publicării
30.03.2020 20:45
Anunț de atribuire
CAN1037925
Termen limită
04.05.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 064-152453
Documentație de atribuire
DF1080787

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDA CONSULT SRL CUI RO 15730038
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRODUCTON SRL CUI RO 4528050
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

505.426,37 RON

din 1.236.970 RON estimat 59,1%

Adjudecat la 40,9% din estimat · economie 731.543,63 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.