Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,0% sub estimat

Execuție lucrări în cadrul proiectului cu titlul „Reabilitare Școală generală din localitatea Berveni, str. Maior nr. 117, com. Berveni, jud. Satu Mare”

Număr anunț
SCN1060898
Autoritate contractantă
COMUNA BERVENI (PRIMARIA COMUNEI BERVENI) (CUI 3897084)
Furnizor / câștigător
BESTPASCA LEBAR SRL (CUI 29734242)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.237.563,08 RON
Valoare atribuită
1.163.309,30 RON 6,0% sub estimat
Data publicării
23.12.2019 18:11
Anunț de atribuire
SCNA1033453
Termen limită
17.01.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1073228

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
BESTPASCA LEBAR SRL CUI RO29734242
Terți susținători 1
PROIECT INVEST SRL CUI RO 13803788
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
AVAŞI PRODCOM SRL CUI RO18205700

Valoare atribuită

1.163.309,30 RON

din 1.237.563,08 RON estimat 6,0%

Adjudecat la 94,0% din estimat · economie 74.253,78 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.