Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Extindere Sistem Integrat de Securitate pentru U.M. 01871 Deveselu
- Număr anunț
- CN1020196
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02550 Bucuresti (CUI 4283716)
- Furnizor / câștigător
- CIVITAS SYSTEMS SRL (CUI 16229923)
- Cod CPV
- 35121000-8 · Echipament de securitate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie restransacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.000.000 RON
- Valoare atribuită
- 4.995.000 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 02.04.2020 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1049127
- Termen limită
- 25.05.2020 10:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 066-158255
- Documentație de atribuire
- DF1081034
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CIVITAS SYSTEMS SRL CUI RO 16229923
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
MICROCIP ELECTRONICS SRL CUI RO 20416598
Asociați 1
MICROCIP SECURITY SERV SRL CUI RO 29472117
Terți susținători 1
ASSA ABLOY ROMANIA S.R.L. CUI RO 10473502
Valoare atribuită
4.995.000 RON
din 5.000.000 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 5.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.