Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 14,8% sub estimat
Organizarea a 3 Conferințe Naționale și a 24 Conferinţe Regionale pentru Programul Naţional de Dezvoltare Rurala (PNDR), în cadrul Strategiei de Informare şi Publicitate 2014-2020
- Număr anunț
- CN1017901
- Autoritate contractantă
- Ministerul Agriculturii si Dezvoltarii Rurale (CUI 4221187)
- Furnizor / câștigător
- AVANGARDE BUSINESS GROUP SRL (CUI 32128882)
- Cod CPV
- 79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.275.895,87 RON
- Valoare atribuită
- 1.939.091,20 RON 14,8% sub estimat
- Data publicării
- 25.12.2019 01:39
- Anunț de atribuire
- CAN1042041
- Termen limită
- 03.02.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 249-618812
- Documentație de atribuire
- DF1073332
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1073332.pdf
- Formular Buget CR+CN.xlsx.p7s
- Formulare CN SI CR-SEAP.docx.p7s
- Model contract CR SI CN INCLUSIV ANEXE- SEAP.docx.p7s
- scan Caiet Sarcini- seap.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AVANGARDE BUSINESS GROUP SRL CUI 32128882
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
BEST SMART CONSULTING SRL CUI RO 21040008
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
SMART INTEGRATION SRL CUI 27305074
Valoare atribuită
1.939.091,20 RON
din 2.275.895,87 RON estimat
14,8%
Adjudecat la 85,2% din estimat · economie 336.804,67 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.