Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Lucrari de reabilitare la construcțiile civile din cadrul Primăriei Câlnic, respectiv asupra ANEXELOR-WC, MAGAZIE DE LEMNE SI MAGAZIE MATERIALE, prin schimbarea destinației acestora în CENTRU CSI (Centru de Servicii Sociale Integrate) - proiectare+execuție, conform specificațiilor tehnice, clădire care să asigure furnizarea de servicii sociale comunității marginalizate de pe raza comunei Câlnic.

Număr anunț
SCN1060970
Autoritate contractantă
Comuna Calnic (Primaria Calnic) (CUI 4561936)
Furnizor / câștigător
ELY DRĂGOI CONSTRUCT SRL (CUI 23856801)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
950.920,03 RON
Valoare atribuită
950.230,08 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
27.12.2019 19:50
Anunț de atribuire
SCNA1035252
Termen limită
23.01.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1073562

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
CONSTRUCTUS SRL CUI RO 3704221
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
CAPITEL PROIECT SRL CUI RO 9479480
Terți susținători 1
ELECTROVALCEA SRL CUI RO 5071860

Valoare atribuită

950.230,08 RON

din 950.920,03 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 689,95 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.