Atribuită
Anunț de participare
Acord-cadru de servicii de servicii de spalatorie auto pentru autovehiculele din parcul auto al Primariei Municipiului Aradi
- Număr anunț
- CN1020244
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ARAD (CUI 3519925)
- Furnizor / câștigător
- DELIA IMPEX SRL (CUI 10369049)
- Cod CPV
- 50112300-6 · Servicii de spalare a automobilelor si servicii similare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 108.659,80 RON
- Valoare atribuită
- 391.514,31 RON
- Data publicării
- 03.04.2020 14:21
- Anunț de atribuire
- CAN1034837
- Termen limită
- 05.05.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1081247
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DELIA IMPEX SRL CUI 10369049
Valoare atribuită
391.514,31 RON
din 108.659,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro