Atribuită
Anunț de participare
pachet reactivi pentru analizor Pathfast
- Număr anunț
- SCN1061029
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - U.M 02175 Constanta (CUI 4301383)
- Furnizor / câștigător
- SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
- Cod CPV
- 33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 95.167,20 RON
- Valoare atribuită
- 97.452 RON
- Data publicării
- 30.12.2019 13:58
- Anunț de atribuire
- SCNA1031324
- Termen limită
- 13.01.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1073654
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- FisaDate_DF1073654.pdf
- SECTIUNEA IV PROIECT CONTRACT.docx.p7s
- SECTIUNEA V FORMULARE.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SYNTTERGY CONSULT SRL CUI RO 14446373
Valoare atribuită
97.452 RON
din 95.167,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro