Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,7% sub estimat
Achizitia serviciilor pentru proiectul tehnic, asistenta tehnica din partea proiectantului, executia lucrarii si dotare pentru proiectul: “REGENERAREA SPATIULUI URBAN ZONA SERPENTINA / STRADA ROSIORI” , Cod SMIS 129392
- Număr anunț
- SCN1061026
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4426581)
- Furnizor / câștigător
- NEW BEGINING CONSTRUCTIONS COMPANY S.R.L. (CUI 38751633)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.689.134,14 RON
- Valoare atribuită
- 1.677.000 RON 0,7% sub estimat
- Data publicării
- 30.12.2019 13:32
- Anunț de atribuire
- SCNA1040484
- Termen limită
- 28.01.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1073642
Documente
Documentația de atribuire
- AVIZ BRANTNER-semnat.pdf.p7s
- AVIZ ENERGIE OLTENIA-semnat.pdf.p7s
- AVIZ LUXTEN-semnat.pdf.p7s
- AVIZ - MEDIU-semnat.pdf.p7s
- AVIZ SECOM-semnat.pdf.p7s
- AVIZ TELEKOM-semnat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini Parc-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1073642.pdf
- Formulare-semnat.docx.p7s
- PERSPECTIVA 3D-semnat.pdf.p7s
- Propunere Contract-semnat.doc.p7s
- SF Regenerarea spatiului urban_Serpentina-semnat.pdf.p7s
- STUDIUL GEOTEHNIC-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
NEW BEGINING CONSTRUCTIONS COMPANY S.R.L. CUI 38751633
Asociați 3
CIV GROUP SRL CUI RO 13636329
CNC ROMCENTER SRL CUI RO37512867
ETIQUETTE STUDIO S.R.L. CUI 37030280
Subcontractanți 1
CLAROM TRANS SRL CUI RO19256531
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
TREMA CONSULT SRL CUI RO36898302
Asociați 1
ROUTE CONCEPT SRL CUI 36363937
Valoare atribuită
1.677.000 RON
din 1.689.134,14 RON estimat
0,7%
Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 12.134,14 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.