Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 90,8% sub estimat

Acord cadru de furnizare reactivi chimici-Set coloratie gram sau echivalent

Număr anunț
CN1020256
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
Furnizor / câștigător
ROTEST SRL (CUI 13362371)
Cod CPV
33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.663,80 RON
Valoare atribuită
1.260 RON 90,8% sub estimat
Data publicării
06.04.2020 08:09
Anunț de atribuire
CAN1043166
Termen limită
08.05.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1081246

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 8 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROTEST SRL CUI RO 13362371
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
CLINI LAB SRL CUI RO 3102218
Încă 5 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.260 RON

din 13.663,80 RON estimat 90,8%

Adjudecat la 9,2% din estimat · economie 12.403,80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.