Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Proiectare si executie lucrari pentru obiectivul de investitie: „Modernizare drumuri de interes local in Comuna Manoleasa, Judetul Botosani”

Număr anunț
SCN1061109
Autoritate contractantă
Comuna Manoleasa (CUI 3643906)
Furnizor / câștigător
VULTURI SRL (CUI 17782459)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.278.800 RON
Valoare atribuită
20.245.434,08 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
31.12.2019 14:37
Anunț de atribuire
SCNA1052483
Termen limită
28.01.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1073790

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
VULTURI SRL CUI RO 17782459
Asociați 1
Terți susținători 1
VIACONS RUTIER SRL CUI RO 14234540
Subcontractanți 1
ELPROEX SA CUI RO 6798220
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
ECOMARY SRL CUI RO 23089695
Terți susținători 1
DANLIN XXL SRL CUI 16360111
Subcontractanți 1
AQUA-T SRL CUI RO 16431840
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
CONREC CUI RO 609357
Asociați 1
CONPROIECT-AKY SRL CUI RO 8972713
Terți susținători 1
CALCARUL SA CUI RO 7220224
Subcontractanți 1
ELPROEX SA CUI RO 6798220

Valoare atribuită

20.245.434,08 RON

din 20.278.800 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 33.365,92 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.