Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,3% sub estimat
Servicii pentru revizii, reparații auto și inspecții tehnice periodice (ITP) pentru autovehiculele aparținând SNTGN Transgaz SA
- Număr anunț
- CN1017977
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Transport Gaze Naturale TRANSGAZ SA (CUI RO13068733)
- Furnizor / câștigător
- GAMMIS SRL (CUI 2684096)
- Cod CPV
- 50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.900.370,08 RON
- Valoare atribuită
- 7.165.490,41 RON 9,3% sub estimat
- Data publicării
- 31.12.2019 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1040322
- Termen limită
- 30.01.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 251-622674
- Documentație de atribuire
- DF1073556
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- draft Contract ITP 9 loturi_SEAP-semnat.docx.p7s
- FisaDate_DF1073556.pdf
- Formular 9 loturi.docx.p7s
DUAE
Loturi (6)
Adjudecat: 7.165.490,41 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot Arad | — | VERBITA S.R.L. | 280.530,05 RON |
| 2 | Lot Bacau | — | SC WOBINS S.R.L. | 725.339,07 RON |
| 3 | Lot Braila | — | APAN | 278.219,30 RON |
| 4 | Lot Brasov, 7. Lot Constanta, 9. Lot Medias | — | GAMMIS S.R.L. | 2.844.642,09 RON |
| 5 | Lot Bucuresti | — | AVIA MOTORS S.R.L. | 2.555.188,71 RON |
| 8 | Lot Craiova | — | AUTOMOTOR | 481.571,19 RON |
Participanți · 14 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VERBITA SRL CUI RO 6412388
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GAMMIS SRL CUI RO 2684096
Subcontractanți 8
DELTA INTERNATIONAL SRL CUI RO15045930
EURO-MOTOR SRL CUI RO 12881273
MATEROM AUTO EXPERT S.R.L. CUI RO27885826
MHS TRUCK SERVICE SRL CUI RO33935139
RENT CAR SERVICE LITORAL SRL CUI RO 1883996
AUTOMOTIVE SERVICE SRL CUI RO18128968
TESS SRL CUI RO 1113652
TESS SIB CUI RO22833800
Oferta 3
Câștigător Asociere
Ofertant lider
AVIA MOTORS SRL CUI RO5791445
Valoare atribuită
7.165.490,41 RON
din 7.900.370,08 RON estimat
9,3%
Adjudecat la 90,7% din estimat · economie 734.879,67 RON
Deschise acum pe acest cod
150 licitații deschise pe 50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere …
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.