Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,4% sub estimat

AMENAJARE DRUM DE OCOLIRE A MUNICIPIULUI MIERCUREA-CIUC – TRONSON SUD-NORD – ETAPA 2

Număr anunț
SCN1061207
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL MIERCUREA CIUC (CUI 4245747)
Furnizor / câștigător
ING SERVICE SRL (CUI 18687226)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.631.086,35 RON
Valoare atribuită
4.518.303,37 RON 2,4% sub estimat
Data publicării
07.01.2020 16:47
Anunț de atribuire
SCNA1033351
Termen limită
29.01.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1073892

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ING SERVICE SRL CUI RO 18687226
Subcontractanți 1
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
VIADUCT SRL CUI RO 6682608
Subcontractanți 3
MOLPOP SERVIS SRL CUI RO 6926168
MULTIPLAND SRL CUI RO 6178970

Valoare atribuită

4.518.303,37 RON

din 4.631.086,35 RON estimat 2,4%

Adjudecat la 97,6% din estimat · economie 112.782,98 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.