Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

FURNIZARE SISTEM TRANSLATIE DESEURI

Număr anunț
SCN1061188
Autoritate contractantă
SALUBRIS S.A. (CUI RO14816433)
Furnizor / câștigător
CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE SRL (CUI 26234021)
Cod CPV
45232470-7 · Statie de transfer de deseuri (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
600.000 RON
Valoare atribuită
598.500 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
07.01.2020 15:13
Anunț de atribuire
SCNA1033571
Termen limită
27.01.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1073877

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

598.500 RON

din 600.000 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 1.500 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.