Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
„Transportul salariaților de la domiciliu la locul de muncă și retur”, pentru Sucursala Electrocentrale Chiscani
- Număr anunț
- SCN1061174
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Furnizor / câștigător
- ILICOS TRANS COM SRL (CUI 6393685)
- Cod CPV
- 60170000-0 · Inchiriere de vehicule de transport de persoane cu sofer (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 149.889,96 RON
- Valoare atribuită
- 149.684,40 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 07.01.2020 10:45
- Anunț de atribuire
- SCNA1032840
- Termen limită
- 22.01.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1073854
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini_tr pers Chiscani.pdf.p7s
- FisaDate_DF1073854.pdf
- MODELE FORMULARE SERVICII L99.doc.p7s
- Proiect de contract_tr pers Chiscani.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ILICOS TRANS COM SRL CUI 6393685
Valoare atribuită
149.684,40 RON
din 149.889,96 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 205,56 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.