Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,4% sub estimat
Achizitionare de Utilaje pentru DOTAREA SERVICIULUI PUBLIC DE GOSPODĂRIRE COMUNALĂ AL COMUNEI MICFALĂU, JUDEȚUL COVASNA finantat prin PNDR 2014-2020
- Număr anunț
- SCN1061172
- Autoritate contractantă
- Comuna Micfalau (CUI 16410805)
- Furnizor / câștigător
- ZETOR TRACTOR SRL (CUI 17235478)
- Cod CPV
- 16700000-2 · Tractoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 379.450,34 RON
- Valoare atribuită
- 343.680 RON 9,4% sub estimat
- Data publicării
- 07.01.2020 10:19
- Anunț de atribuire
- SCNA1032344
- Termen limită
- 20.01.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1073848
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Contract_furnizare.pdf.p7s
- FisaDate_DF1073848.pdf
- FORMULARE SI MODELE MICFALAU LEADER.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ZETOR TRACTOR SRL CUI RO 17235478
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MECOMAG H.V. SRL CUI RO 26100062
Valoare atribuită
343.680 RON
din 379.450,34 RON estimat
9,4%
Adjudecat la 90,6% din estimat · economie 35.770,34 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.