Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 17,6% sub estimat
Proiectare, asistenta tehnica din partea proiectantului si executia de lucrari pentru obiectivul de investitii: „Modernizare, reabilitare si dotare asezamant cultural in satul Valea Stanciului, str. Arh. Cezar Lazarescu nr. 44, comuna Valea Stanciului, judetul Dolj''
- Număr anunț
- SCN1061253
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA (CUI 14273221)
- Furnizor / câștigător
- CONCAS SA (CUI 1153932)
- Cod CPV
- 45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.820.920,11 RON
- Valoare atribuită
- 3.148.946,22 RON 17,6% sub estimat
- Data publicării
- 08.01.2020 15:18
- Anunț de atribuire
- SCNA1039540
- Termen limită
- 27.01.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1073909
Documente
Documentația de atribuire
- Contract P+E 8 iulie 2019.doc.p7s
- DT Valea Stanciului.rar.p7s
- FisaDate_DF1073909.pdf
- Formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
CONCAS SA CUI RO 1153932
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
RAM-GEBAUDE SRL CUI RO30192056
Asociați 1
PRO MANAGEMENT CONSULTING SRL CUI 18777817
Terți susținători 1
IRIDEX-GROUP-PLASTIC CUI RO 5018980
Valoare atribuită
3.148.946,22 RON
din 3.820.920,11 RON estimat
17,6%
Adjudecat la 82,4% din estimat · economie 671.973,89 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.