Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 57,4% sub estimat
Servicii de "Realizare și implementare sistem de colectare și votare pentru cetățeni” din cadrul proiectului ”eCetatean@Sighisoara2021”
- Număr anunț
- CN1018104
- Autoritate contractantă
- Municipiul Sighisoara (CUI 5669309)
- Furnizor / câștigător
- SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI 12018818)
- Cod CPV
- 72413000-8 · Servicii de proiectare de site-uri WWW (World Wide Web) (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 47.000 RON
- Valoare atribuită
- 20.000 RON 57,4% sub estimat
- Data publicării
- 08.01.2020 15:15
- Anunț de atribuire
- CAN1032267
- Termen limită
- 17.02.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1073954
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SOBIS SOLUTIONS SRL CUI RO 12018818
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
WEB WIN GROUP NET SRL CUI RO 26299055
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
HUNDRED PERCENT SRL CUI 37790421
Valoare atribuită
20.000 RON
din 47.000 RON estimat
57,4%
Adjudecat la 42,6% din estimat · economie 27.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.