Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 14,7% sub estimat
Echipamente software și hardware pentru mediul de funcționare a programului software ViCLAS în cadrul proiectului ISFP-2017-AG-FORENSIC-821555 "Schimburi de informaţii în materia modurilor de operare în infracţiunile cu violenţă" – MEMO
- Număr anunț
- SCN1061311
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LANGA INALTA CURTE DE CASATIE SI JUSTITIE (CUI 4364748)
- Furnizor / câștigător
- KONTRON SERVICES ROMANIA S.R.L. (CUI 5175054)
- Cod CPV
- 48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 592.153 RON
- Valoare atribuită
- 505.226,80 RON 14,7% sub estimat
- Data publicării
- 09.01.2020 15:46
- Anunț de atribuire
- SCNA1035784
- Termen limită
- 05.02.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1073862
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1073862.pdf
- Formulare.docx.p7s
- Propunere contract de achizitie publica de produse.pdf.p7s
DUAE
Control ex-ante
Loturi (3)
Estimat: 592.153 RON Adjudecat: 505.226,80 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Echipament hardware de tip Server | 61.517 RON | PRO SYS | 35.700 RON ↓42,0% |
| 2 | Licenta Oracle 12C Enterprise | 373.836 RON | S & T ROMANIA | 373.221,80 RON ↓0,2% |
| 3 | Licenta Adobe Acrobat Professional 2017/2018 | 156.800 RON | PRAGMA COMPUTERS S.R.L. | 96.305 RON ↓38,6% |
Participanți · 9 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRO SYS S.R.L. CUI RO 7706497
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
S & T ROMANIA CUI RO 5175054
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRAGMA COMPUTERS SRL CUI RO 3164881
Valoare atribuită
505.226,80 RON
din 592.153 RON estimat
14,7%
Adjudecat la 85,3% din estimat · economie 86.926,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.