Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,5% sub estimat
Servicii de retro-digitalizare în cadrul proiectului ,,Soluții informatice integrate pentru simplificarea procedurilor administrative și reducerea birocrației la nivelul Municipiului Orăștie”
- Număr anunț
- SCN1061296
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Orastie (CUI 4634515)
- Furnizor / câștigător
- SC DIACOSTAMPET SRL (CUI 26101963)
- Cod CPV
- 72252000-6 · Servicii de arhivare computerizata (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 835.900 RON
- Valoare atribuită
- 806.400 RON 3,5% sub estimat
- Data publicării
- 09.01.2020 15:09
- Anunț de atribuire
- SCNA1034199
- Termen limită
- 23.01.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1073457
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- Clauze contractuale-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1073457.pdf
- Formulare-semnat.pdf.p7s
Control ex-ante
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
SC DIACOSTAMPET SRL CUI 26101963
Asociați 1
ZIPPER SERVICES SRL CUI RO 16723187
Valoare atribuită
806.400 RON
din 835.900 RON estimat
3,5%
Adjudecat la 96,5% din estimat · economie 29.500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.