Atribuită Anunț de participare

Servicii de forare- derocare in carierele de piatra apartinand R.A.J.D.P. Constanta: Cheia, Sipote, Dumbraveni, Garlita

Număr anunț
SCN1061304
Autoritate contractantă
DRUMURI JUDETENE CONSTANTA SA (CUI RO2749993)
Furnizor / câștigător
DRILL MINING EUROPE S.R.L. (CUI 22028460)
Cod CPV
76300000-6 · Servicii de foraj (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
642.000 RON
Valoare atribuită
642.000 RON
Data publicării
09.01.2020 15:07
Anunț de atribuire
SCNA1031980
Termen limită
27.01.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1074021

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

642.000 RON

din 642.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.