Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Achiziționare de Lucrări în cadrul proiectului ”Modernizare și consolidare drumuri de interes local în comuna Reci, județul Covasna” finanțat prin Programul PNDL
- Număr anunț
- SCN1061287
- Autoritate contractantă
- Comuna Reci (CUI 4404311)
- Furnizor / câștigător
- "VALDEK IMPEX" SRL (CUI 6832268)
- Cod CPV
- 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.154.100 RON
- Valoare atribuită
- 9.135.925,69 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 09.01.2020 11:27
- Anunț de atribuire
- SCNA1037785
- Termen limită
- 04.02.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1073992
Documente
Documentația de atribuire
- 01. PT Reci Drumuri_Memoriu-semnat.pdf
- 02. PT Reci_Caiet de sarcini drum-semnat.pdf
- 03. PT Reci_Caiet de sarcini pod-semnat.pdf
- 04. PT Drumuri Reci_Descr pret_Antemas-semnat.pdf
- 05. PT Drumuri Reci_Formulare F1_F2_F3_F31-F34_F6-semnat.pdf
- 06. AC_Referat_Avize Drumuri Reci-semnat.pdf
- 07. PT Reci Drumuri_Piese desenate-semnat.pdf
- 08. Expertiza tehnica Drumuri Reci-semnat.pdf
- 09. Expertiza tehnica POD DC19 Bita RECI-semnat.pdf
- 10. DTOE Reci Drumuri PNDL-semnat.pdf
- 11. Studiu geo Drumuri locale Reci-semnat.pdf
- caiet_sarcini_final_drumkiegeszitve-semnat.docx.p7s
- contract_lucrari_Reci_INTEGRAL-semnat.docx.p7s
- FisaDate_DF1073992.pdf
- Formulare_final_drumegeszitve-semnat.doc.p7s
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
"VALDEK IMPEX" SRL CUI RO 6832268
Terți susținători 1
ING SERVICE SRL CUI RO 18687226
Subcontractanți 1
AGISFOR SRL CUI RO 356041
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
DRUMURI SI PODURI COVASNA SA CUI RO 7028793
Asociați 1
FINCODRUM SA CUI RO 24796449
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
CAZICOM SRL CUI RO 7545803
Subcontractanți 1
PRODUCTIE SI COMERCIALA "TRIO-IMPEX" SRL CUI RO6107414
Valoare atribuită
9.135.925,69 RON
din 9.154.100 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 18.174,31 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.