Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 35,2% sub estimat

Motorina

Număr anunț
CN1020366
Autoritate contractantă
TRANS-BUS S.A. BUZAU (CUI RO10622337)
Furnizor / câștigător
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.023.282 RON
Valoare atribuită
7.140.087,51 RON 35,2% sub estimat
Data publicării
15.04.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1037944
Termen limită
15.05.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 074-177213
Documentație de atribuire
DF1081649

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
AUTOVEST SRL CUI RO 6836324
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

7.140.087,51 RON

din 11.023.282 RON estimat 35,2%

Adjudecat la 64,8% din estimat · economie 3.883.194,49 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.