Atribuită Cumpărare directă

PACHET SERVICII RSVTI

Număr anunț
DA35440366
Autoritate contractantă
Centrul Regional de Formare Profesionala a Adultilor Cluj (CUI 14436442)
Furnizor / câștigător
FULEA ENGINEERING S.R.L. (CUI 40238452)
Cod CPV
71630000-3 · Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
13.104 RON
Data publicării
05.04.2024 13:49
Data finalizării
08.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.104 RON