Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 12,7% sub estimat
Servicii de elaborare DALI pentru obiectivul: „Modernizare Str. Ion Petrovici, Cuza Voda intravilan (DJ-251)”
- Număr anunț
- SCN1017210
- Autoritate contractantă
- Primaria municipiului Tecuci (CUI 4269312)
- Furnizor / câștigător
- PEMORA SRL (CUI 2045467)
- Cod CPV
- 71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 55.000 RON
- Valoare atribuită
- 48.000 RON 12,7% sub estimat
- Data publicării
- 21.09.2018 20:14
- Anunț de atribuire
- SCNA1006822
- Termen limită
- 01.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1024830
Documente
Documentația de atribuire
- Contract DALI _draft.doc.p7s
- CS_Cuza Voda.pdf.p7s
- FisaDate_DF1024830.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
- Nota conceptuala_Cuza Voda.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PEMORA SRL CUI RO 2045467
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
NORDIC VISION S.R.L. CUI 38756860
Asociați 1
YDA PROIECT CONSULTING SRL CUI 33022684
Valoare atribuită
48.000 RON
din 55.000 RON estimat
12,7%
Adjudecat la 87,3% din estimat · economie 7.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.