Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat

„Furnizare un autoturism cu o capacitate de 5 locuri si tractiune 4x4 pentru dotarea parcului auto al RA-APPS – Departament Paltinis – Hotel Cindrel ”

Număr anunț
CN1004489
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
Furnizor / câștigător
RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE SRL (CUI 13943110)
Cod CPV
34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
68.890 RON
Valoare atribuită
68.500 RON 0,6% sub estimat
Data publicării
21.09.2018 12:36
Anunț de atribuire
CAN1008755
Termen limită
29.10.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1024545

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

68.500 RON

din 68.890 RON estimat 0,6%

Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 390 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.