Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,6% sub estimat
Achiziţie carburant auto pe baza de bonuri valorice – motorina euro si benzina premium fara plumb CO 95
- Număr anunț
- SCN1017069
- Autoritate contractantă
- JUDETUL BACAU (CUI 5057580)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 258.403,36 RON
- Valoare atribuită
- 251.736,54 RON 2,6% sub estimat
- Data publicării
- 21.09.2018 11:11
- Anunț de atribuire
- SCNA1008149
- Termen limită
- 09.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1024567
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet Sarcini carburanti.pdf.p7s
- Clauze contractuale- Carburanti 2018.docx.p7s
- FisaDate_DF1024567.pdf
- FORMULARE SI MODELE DE DOCUMENTE - carburanti 2018.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Oferta 2
Individuala
Ofertant
LUKOIL ROMANIA SRL CUI RO 10547022
Oferta 3
Individuala
Ofertant
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Valoare atribuită
251.736,54 RON
din 258.403,36 RON estimat
2,6%
Adjudecat la 97,4% din estimat · economie 6.666,82 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.