Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 23,6% sub estimat
Achizitionare autovehicule - 1buc
- Număr anunț
- SCN1017042
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL MIERCUREA CIUC (CUI 4245747)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SRL (CUI 6682144)
- Cod CPV
- 34115200-8 · Autovehicule pentru transportul a mai putin de 10 persoane (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 67.226,89 RON
- Valoare atribuită
- 51.333,34 RON 23,6% sub estimat
- Data publicării
- 21.09.2018 09:04
- Anunț de atribuire
- SCNA1007541
- Termen limită
- 04.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1024533
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- Ctr. furnizare auto-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1024533.pdf
- Formulare-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MIDA SRL CUI RO 6682144
Valoare atribuită
51.333,34 RON
din 67.226,89 RON estimat
23,6%
Adjudecat la 76,4% din estimat · economie 15.893,55 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.