Atribuită Cumpărare directă

ANVELOPA 225/65R16C CAMIONETA

Număr anunț
DA35432871
Autoritate contractantă
COMUNA RUGINOASA (PRIMARIA RUGINOASA JUD IASI) (CUI 4541378)
Furnizor / câștigător
KARINA SEA 98 SRL (CUI 11393851)
Cod CPV
34350000-5 · Pneuri pentru sarcina mica si mare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.127,74 RON
Data publicării
04.04.2024 13:49
Data finalizării
08.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.127,74 RON