Atribuită Cumpărare directă

RACORDURI PENTRU TEVI

Număr anunț
DA35436458
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE PROTECTIE SI PAZA – U.M. 0149 F BUCURESTI (CUI 4283635)
Furnizor / câștigător
POLTERGEIST SRL (CUI 11152462)
Cod CPV
44163230-1 · Racorduri pentru tevi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.111,43 RON
Data publicării
04.04.2024 13:49
Data finalizării
08.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.111,43 RON